Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 499,99 ₼2 ay əvvəl satışda idi
-
1 499,99 ₼5 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2026 | 1 499,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 449,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 399,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 479,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 479,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Tutum | 10 dəst |
| Proqramların sayı | 5 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 9.5 litr |
| Səs səviyyəsi | 46 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 5 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A+ Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| İnvertor | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | İnteqrasiya olunan |
| Hündürlük | 81.5 cm |
| En | 44.8 cm |
| Dərinlik | 55 cm |
| Çəkisi | 28.5 kq |