Mağazalarda qiymətləri
-
849,99 ₼
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Stasionar |
| Tutum | 9 dəst |
| Proqramların sayı | 5 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 9 litr |
| Səs səviyyəsi | 47 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 4 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A++ Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| İnvertor | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Hündürlük | 84.5 cm |
| En | 44.8 cm |
| Dərinlik | 60 cm |
| Çəkisi | 36.5 kq |