Mağazalarda qiymətləri
-
elitoptimal.az899,99 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Stasionar |
| Tutum | 17 dəst |
| Proqramların sayı | 7 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 9 litr |
| Səs səviyyəsi | 47 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 5 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A+ Class |
| Yuma sinifi | B |
| Qurutma sinifi | B |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Hündürlük | 85 cm |
| En | 59.8 cm |
| Dərinlik | 59.8 cm |