Mağazalarda qiymətləri
-
89,00 ₼Pulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | Android iOS |
| Tipi | Ağıllı saat |
| Yaş qrupu | Böyüklər üçün |
| Zənglər | |
| Funksiyalar | Təzyiq monitorinqi Uzunmüddətli oturma xatırlatması Stress səviyyəsi monitorinqi Termometr Cihazı tapın Ürək ritmi monitorinqi Yuxu monitorinqi Kalori monitorinqi Nəbzölçən Zəngli saat Fiziki aktivlik monitorinqi Kalendar Addımölçən |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.43 inç |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Toza davamlı | |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Dairə |
| Korpusun materialı | Metal |
| Korpusun rəngi | Black |
| Uzunluğu | 46.5 mm |
| Eni | 46.5 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Kəmərin materialı | Silikon |
| Kəmərin rəngi | Green |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Bluetooth | |
| NFC | |
| Batareya | |
|---|---|
| İşləmə müddəti | 480 saat |
| Batareya | 280 mAh |
| Aparat təchizatı | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 MB |