Mağazalarda qiymətləri
-
39,99 ₼Pulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | iOS Android |
| Tipi | Fitnes qolbaq |
| Yaş qrupu | Böyüklər üçün |
| Zənglər | |
| Funksiyalar | Ürək ritmi monitorinqi Zəngli saat Addımölçən |
| İstehsal ili | 2019 |
| Çəkisi | 13 qram |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 0.5 inç |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Toza davamlı | |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Düzbucaq |
| Korpusun materialı | Plastik |
| Korpusun rəngi | Black |
| Uzunluğu | 40.5 mm |
| Eni | 14.8 mm |
| Qalınlığı | 11.2 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Çıxarılan kəmər | |
| Kəmərin materialı | Parça |
| Kəmərin rəngi | Pink |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Sim kart dəstəyi | |
| Bluetooth | |
| Batareya | |
|---|---|
| İşləmə müddəti | 336 saat |
| Batareya | 77 mAh |
| Aparat təchizatı | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 1 MB |