Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az69,99 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | Android iOS |
| Tipi | Ağıllı saat |
| Yaş qrupu | Böyüklər üçün |
| Funksiyalar | Hava proqnozu Ürək ritmi monitorinqi Yuxu monitorinqi Nəbzölçən Qanda oksigen səviyyəsi monitorinqi Addımölçən Təzyiq monitorinqi |
| Çəkisi | 50.6 qram |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.32 inç |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Suya davamlılıq səviyyəsi | IPX8 |
| Toza davamlı | |
| Toza davamlılıq səviyyəsi | IPX6 |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Dairə |
| Korpusun materialı | Metal |
| Korpusun rəngi | Black |
| Uzunluğu | 43.6 mm |
| Eni | 43.6 mm |
| Qalınlığı | 9.2 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Çıxarılan kəmər | |
| Kəmərin materialı | Silikon |
| Kəmərin rəngi | Black |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Sim kart dəstəyi | |
| Bluetooth | |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| İşləmə müddəti | 360 saat |
| Batareya | 230 mAh |
| Aparat təchizatı | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 MB |