Mağazalarda qiymətləri
-
399,99 ₼
-
549,99 ₼
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android Wear OS 4, One UI Watch 5 |
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | Android |
| Tipi | Ağıllı saat |
| Yaş qrupu | Böyüklər üçün |
| Zənglər | |
| Funksiyalar | Zəngli saat Ürək ritmi monitorinqi Təmassız ödənişlər Nəbzölçən GPS Qanda oksigen səviyyəsi monitorinqi Fiziki aktivlik monitorinqi Addımölçən Kalendar |
| İstehsal ili | 2022 |
| Çəkisi | 33.5 qram |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.4 inç |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Ekran tipi | Super AMOLED |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Toza davamlı | |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Dairə |
| Korpusun materialı | Metal |
| Korpusun rəngi | Graphite Black |
| Uzunluğu | 44.4 mm |
| Eni | 43.3 mm |
| Qalınlığı | 9.8 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Çıxarılan kəmər | |
| Kəmərin materialı | Silikon |
| Kəmərin rəngi | Graphite Black |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| SIM kart tipi | eSIM |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| İşləmə müddəti | 40 saat |
| Batareya | 410 mAh |
| Aparat təchizatı | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB |
| RAM | 1.5 GB |