Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az89,99 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | Android iOS |
| Tipi | Ağıllı saat |
| Yaş qrupu | Böyüklər üçün |
| Zənglər | |
| Funksiyalar | Yuxu monitorinqi Kalori monitorinqi Nəbzölçən Ürək ritmi monitorinqi GPS Qanda oksigen səviyyəsi monitorinqi Zəngli saat Addımölçən Stress səviyyəsi monitorinqi |
| Çəkisi | 38 qram |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.27 inç |
| Ekran tipi | TFT |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Suya davamlılıq səviyyəsi | IPX8 |
| Toza davamlı | |
| Toza davamlılıq səviyyəsi | IPX6 |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Dairə |
| Korpusun materialı | Plastik |
| Korpusun rəngi | Rose Gold |
| Uzunluğu | 47 mm |
| Eni | 39 mm |
| Qalınlığı | 11 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Çıxarılan kəmər | |
| Kəmərin materialı | Silikon |
| Kəmərin rəngi | Pink |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Bluetooth | |
| Batareya | |
|---|---|
| İşləmə müddəti | 168 saat |
| Batareya | 290 mAh |
| Aparat təchizatı | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 MB |