Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az189,99 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 4.4 |
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | Android |
| Tipi | Ağıllı saat |
| Yaş qrupu | Uşaqlar üçün |
| Zənglər | |
| Funksiyalar | Təcili SOS zəngi Kalkulyator GPS Zəngli saat Addımölçən Kamera |
| İstehsal ili | 2023 |
| Çəkisi | 65 qram |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.28 inç |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Ekran tipi | LCD |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Suya davamlılıq səviyyəsi | IPX7 |
| Toza davamlı | |
| Toza davamlılıq səviyyəsi | IPX6 |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Dairə |
| Korpusun materialı | Plastik |
| Korpusun rəngi | Black |
| Uzunluğu | 4.7 mm |
| Eni | 4.7 mm |
| Qalınlığı | 1.4 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Kəmərin materialı | Silikon |
| Kəmərin rəngi | Black |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Sim kart dəstəyi | |
| SIM kart sayı | 1 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 900 mAh |
| Aparat təchizatı | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 4 GB |
| RAM | 512 MB |