Mağazalarda qiymətləri
-
1 699,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2025 | 1 699,99 ₼ |
| Mart 2025 | 1 599,99 ₼ |
| Fevral 2025 | 1 599,99 ₼ |
| Dekabr 2024 | 1 699,99 ₼ |
| Noyabr 2024 | 1 599,99 ₼ |
| Oktyabr 2024 | 1 599,99 ₼ |
| Sentyabr 2024 | 1 599,99 ₼ |
| Avqust 2024 | 1 599,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Qril | |
| Konveksiya | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Uşaq kilidi | |
| Təmizləmə üsulu | Hidrolitik (Buxarla) |
| Kameranın işıqlandırılması | |
| İş rejimi sayı | 17 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 3000 Wt |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Maksimal temperatur | 250 °С |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Tutum | 50 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Qapıda şüşə sayı | 3 ədəd |
| Hündürlük | 45.5 cm |
| En | 59.5 cm |
| Dərinlik | 56.6 cm |
| Çəkisi | 34.4 kq |