Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az529,99 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Qril | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Kameranın işıqlandırılması | |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 2200 Wt |
| İdarəetmə növü | Elektromexaniki |
| Maksimal temperatur | 300 °С |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Tutum | 68 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Hündürlük | 59.5 cm |
| En | 58.4 cm |
| Dərinlik | 55 cm |