Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az209,99 ₼
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Qril | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Uşaq kilidi | |
| Təmizləmə üsulu | Əl ilə |
| İş rejimi sayı | 4 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1600 Wt |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Maksimal temperatur | 280 °С |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Tutum | 46 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Hündürlük | 34.5 cm |
| En | 61.5 cm |
| Dərinlik | 47 cm |