Mağazalarda qiymətləri
-
389,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 04:39
-
bakuelectronics.az389,99 ₼son yenilənmə: bu gün 04:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 389,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 389,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 449,00 ₼ |
| İyul 2025 | 399,99 ₼ |
| İyun 2025 | 399,99 ₼ |
| May 2025 | 399,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Solo |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Taymer | |
| Təmizləmə üsulu | Əl ilə |
| İş rejimi sayı | 7 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 2400 Wt |
| Maksimal temperatur | 230 °С |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Tutum | 10 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Qapıda şüşə sayı | 1 ədəd |
| Hündürlük | 19.5 cm |
| En | 51 cm |
| Dərinlik | 37 cm |