Mağazalarda qiymətləri
-
199,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2025 | 199,99 ₼ |
| Mart 2025 | 179,99 ₼ |
| Fevral 2025 | 179,99 ₼ |
| Dekabr 2024 | 199,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Solo |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Displey | |
| Uşaq kilidi | |
| Təmizləmə üsulu | Əl ilə |
| İş rejimi sayı | 4 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 900 Wt |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Maksimal temperatur | 250 °С |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Tutum | 50 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Hündürlük | 32.5 cm |
| En | 58.5 cm |
| Dərinlik | 47 cm |
| Çəkisi | 10.7 kq |