Mağazalarda qiymətləri
-
99,99 ₼8 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2025 | 99,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 99,99 ₼ |
| İyul 2025 | 99,99 ₼ |
| May 2025 | 89,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 99,99 ₼ |
| Mart 2025 | 89,99 ₼ |
| Fevral 2025 | 89,99 ₼ |
| Yanvar 2025 | 89,99 ₼ |
| Dekabr 2024 | 99,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Solo |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Konveksiya | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Uşaq kilidi | |
| Təmizləmə üsulu | Əl ilə |
| Kameranın işıqlandırılması | |
| İş rejimi sayı | 3 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Maksimal temperatur | 240 °С |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Tutum | 35 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Qapıda şüşə sayı | 1 ədəd |
| Hündürlük | 30 cm |
| En | 50 cm |
| Dərinlik | 35 cm |