Mağazalarda qiymətləri
-
139,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 19:39
-
bakuelectronics.az149,99 ₼son yenilənmə: bu gün 19:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 129,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 139,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Solo |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Konveksiya | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Uşaq kilidi | |
| Təmizləmə üsulu | Əl ilə |
| İş rejimi sayı | 4 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1600 Wt |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Maksimal temperatur | 250 °С |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Tutum | 50 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Hündürlük | 25.8 cm |
| En | 59 cm |
| Dərinlik | 44 cm |
| Çəkisi | 11 kq |