Mağazalarda qiymətləri
-
199,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılma
-
irshad.az199,99 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Solo |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Qril | |
| Konveksiya | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Təmizləmə üsulu | Əl ilə |
| Kameranın işıqlandırılması | |
| İş rejimi sayı | 5 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1650 Wt |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Maksimal temperatur | 300 °С |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Tutum | 70 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Hündürlük | 40 cm |
| En | 63 cm |
| Dərinlik | 48 cm |