iPhone 14 Plus qiymeti
-
128 GBRed98,17 ₼ x 24 ayPulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | iOS 16 |
| Prosessor | Apple A15 Bionic |
| Maksimum prosessor sürəti | 3.23 GHz |
| Prosessorların sayı | 6 |
| Qrafik prosessor | Apple GPU |
| Rəng | Starlight Midnight Purple Blue Red Yellow |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP68 |
| Suya davamlılıq | uzun müddətli suya batmaya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Üz oxuyucu |
| İstehsal ili | 2022 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.7 inç |
| Ekran gövdə faizi | 87.4 % |
| Ekran tipi | OLED |
| Ekran qorunması | Ceramic Shield glass |
| Yenilənmə tezliyi | 60 Hz |
| Resolution | 1284 x 2778 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 1200 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 12 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 12 MP |
| Video çəkmə | 4K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 60 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | OIS + EIS |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | eSIM Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 160.8 mm |
| Eni | 78.1 mm |
| Qalınlığı | 7.8 mm |
| Çəkisi | 203 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB 512 GB |
| RAM | 6 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4323 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |