iPhone 4s qiymeti
-
w-t.az399,00 ₼8 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2017 | 399,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | iOS 5 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 2 |
| Rəng | Black White |
| İstehsal ili | 2011 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 3.5 inç |
| Resolution | 640 x 960 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 115.2 mm |
| Eni | 58.6 mm |
| Qalınlığı | 9.3 mm |
| Çəkisi | 140 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 8 GB 16 GB 32 GB 64 GB |
| RAM | 512 MB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 1432 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 8 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 200 saat |