iPhone 5s qiymeti
-
449,00 ₼
-
559,00 ₼
-
w-t.az829,00 ₼
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | iOS 7 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 2 |
| Rəng | Gold Silver Space grey White |
| İstehsal ili | 2013 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 4.0 inç |
| Resolution | 640 x 1136 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 123.8 mm |
| Eni | 58.6 mm |
| Qalınlığı | 7.6 mm |
| Çəkisi | 112 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB 32 GB 64 GB |
| RAM | 1 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 1560 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 10 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 250 saat |