iPhone 6 Plus qiymeti
Daxili yaddaş seçin:
-
128 GB1 199,00 ₼w-t.az8 il əvvəl satışda idi
-
64 GB1 199,00 ₼w-t.az8 il əvvəl satışda idi
| Ən ucuz qiymət | |
|---|---|
| 128 GB | 1 199,00 ₼ |
| 64 GB | 1 199,00 ₼ |
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2017 | 1 199,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | iOS 8 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.4 GHz |
| Prosessorların sayı | 2 |
| Rəng | Space Gray Silver Gold |
| İstehsal ili | 2014 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.5 inç |
| Resolution | 1080 x 1920 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 158.1 mm |
| Eni | 77.8 mm |
| Qalınlığı | 7.1 mm |
| Çəkisi | 172 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB 64 GB 128 GB |
| RAM | 1 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 2915 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 24 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 384 saat |