Honor X5c Plus qiymeti
Rəng seçin:
-
Midnight Black14,00 ₼ x 24 ayPulsuz çatdırılma
-
Meteor Silver14,00 ₼ x 24 ayPulsuz çatdırılma
| Nağd | 3 ay | 6 ay | 9 ay | 12 ay | 15 ay | 18 ay | 21 ay | 24 ay | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Midnight Black | 219,99 ₼ | 100,00 ₼/ay | 50,00 ₼/ay | 33,33 ₼/ay | 25,00 ₼/ay | 20,00 ₼/ay | 16,67 ₼/ay | 15,14 ₼/ay | 14,00 ₼/ay |
| Meteor Silver | 219,99 ₼ | 100,00 ₼/ay | 50,00 ₼/ay | 33,33 ₼/ay | 25,00 ₼/ay | 20,00 ₼/ay | 16,67 ₼/ay | 15,14 ₼/ay | 14,00 ₼/ay |
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. İstədiyiniz rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | MagicOS 9 Android 15 |
| Prosessor | Mediatek Helio G81 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G52 MC2 |
| Rəng | Midnight Black Ocean Cyan Meteor Silver |
| Funksiyalar | Üz oxuyucu Barmaq izi oxuyucu (yanda) |
| İstehsal ili | 2025 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.74 inç |
| Ekran tipi | LCD |
| Yenilənmə tezliyi | 90 Hz |
| Resolution | 720 x 1600 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 5 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 167 mm |
| Eni | 77 mm |
| Qalınlığı | 7.9 mm |
| Çəkisi | 186 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB |
| RAM | 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5260 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |