Honor 4C qiymeti
-
w-t.az369,00 ₼8 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2017 | 369,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 4.4.2 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | White Gold Black |
| İstehsal ili | 2015 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.0 inç |
| Resolution | 720 x 1280 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 143.3 mm |
| Eni | 71.9 mm |
| Qalınlığı | 8.8 mm |
| Çəkisi | 162 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 8 GB |
| RAM | 2 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 2550 mAh |