Honor 5X qiymeti
-
Black249,99 ₼irshad.az3 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2023 | 249,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 5.1.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.5 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Black Gold White |
| İstehsal ili | 2015 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.5 inç |
| Resolution | 1080 x 1920 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 151.3 mm |
| Eni | 76.3 mm |
| Qalınlığı | 8.2 mm |
| Çəkisi | 158 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB |
| RAM | 2 GB 3 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3000 mAh |