Honor 7A qiymeti
-
16 GBBlue159,00 ₼birmarket.az8 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Avqust 2025 | 159,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | EMUI 8 Android 8.0 |
| Prosessor | Qualcomm MSM8937 Snapdragon 430 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.4 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Adreno 505 |
| Rəng | Gold Blue Black |
| Suya davamlı | |
| Funksiyalar | Üz oxuyucu Barmaq izi oxuyucu (arxada) |
| İstehsal ili | 2018 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.7 inç |
| Ekran tipi | LCD |
| Yenilənmə tezliyi | 60 Hz |
| Resolution | 720 x 1440 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 13 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 8 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 152.4 mm |
| Eni | 73 mm |
| Qalınlığı | 7.8 mm |
| Çəkisi | 150 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB 32 GB |
| RAM | 2 GB 3 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |