Honor 9 Lite qiymeti
-
32 GBSeagull Gray249,99 ₼3 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2022 | 249,99 ₼ |
| Avqust 2022 | 249,99 ₼ |
| Dekabr 2021 | 199,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 8.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.36 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Navy Glacier Gray Midnight Black Pearl White Sapphire Blue Seagull Gray Magic Nightfall |
| İstehsal ili | 2017 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.65 inç |
| Resolution | 1080 x 2160 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 151 mm |
| Eni | 71.9 mm |
| Qalınlığı | 7.6 mm |
| Çəkisi | 149 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB 64 GB |
| RAM | 3 GB 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3000 mAh |