Micromax Vdeo 2 Q4101 qiymeti
-
w-t.az219,00 ₼8 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Yanvar 2018 | 219,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 6.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Black Rose Gold |
| İstehsal ili | 2016 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 4.5 inç |
| Resolution | 480 x 854 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 132 mm |
| Eni | 66 mm |
| Qalınlığı | 10 mm |
| Çəkisi | 109 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 8 GB |
| RAM | 1 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 1800 mAh |