Motorola Razr 50 qiymeti
-
256 GBKoala Grey1 149,00 ₼birmarket.az
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 14 |
| Prosessor | Mediatek Dimensity 7300X |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.5 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G615 MC2 |
| Rəng | Koala Grey Spritz Orange Beach Sand |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IPX8 |
| Suya davamlılıq | uzun müddətli suya batmaya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | toz qorunması barədə məlumat yoxdur |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (yanda) |
| İstehsal ili | 2024 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 3.6 6.9 inç |
| Ekran gövdə faizi | 84.9 % |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Ekran qorunması | Corning Gorilla Glass Victus |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2640 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 3000 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 32 MP |
| Video çəkmə | 4K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | OIS |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | eSIM Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 171.3 mm |
| Eni | 74 mm |
| Qalınlığı | 7.3 mm |
| Çəkisi | 188.4 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 256 GB 512 GB |
| RAM | 8 GB 12 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4200 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |