Nokia 105 (2019) qiymeti
Rəng seçin:
-
Blue5,22 ₼ x 18 ayPulsuz çatdırılma
| Nağd | 3 ay | 6 ay | 9 ay | 12 ay | 15 ay | 18 ay | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blue | 53,99 ₼ | 24,66 ₼/ay | 13,33 ₼/ay | 9,33 ₼/ay | 7,25 ₼/ay | 6,07 ₼/ay | 5,22 ₼/ay |
| Black | 75,00 ₼ | — | — | — | — | — | — |
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. İstədiyiniz rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Rəng | Black Pink Blue |
| İstehsal ili | 2019 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.77 inç |
| Resolution | 120 x 160 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| NFC | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 119 mm |
| Eni | 49.2 mm |
| Qalınlığı | 14.4 mm |
| Çəkisi | 73 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 4 MB |
| RAM | 4 MB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 800 mAh |