Nokia 110 (2023) Dual qiymeti
-
Charcoal105,00 ₼birmarket.az
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Rəng | Charcoal Cloudy Blue |
| İstehsal ili | 2023 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.8 inç |
| Resolution | 120 x 160 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| NFC | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 115.1 mm |
| Eni | 49.4 mm |
| Qalınlığı | 14.5 mm |
| Çəkisi | 79.6 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 1000 mAh |