Nokia 6300 4G qiymeti
-
Light Charcoal90,00 ₼birmarket.az
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | KaiOS 2.5 |
| Prosessor | Qualcomm QC8909 Snapdragon 210 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.1 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Qrafik prosessor | Adreno 304 |
| Rəng | White Light Charcoal Cyan Green |
| İstehsal ili | 2020 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 2.4 inç |
| Ekran tipi | LCD |
| Resolution | 240 x 320 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 0.3 MP |
| Arxa kamera sayı | 1 |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 131.4 mm |
| Eni | 53 mm |
| Qalınlığı | 13.7 mm |
| Çəkisi | 104.7 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 4 GB |
| RAM | 512 MB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 1500 mAh |