Nokia Lumia 925 qiymeti
-
w-t.az159,00 ₼8 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2017 | 159,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Windows Phone 8 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.5 GHz |
| Prosessorların sayı | 2 |
| Rəng | Black Gray White |
| İstehsal ili | 2013 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 4.5 inç |
| Resolution | 768 x 1280 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 129 mm |
| Eni | 70.6 mm |
| Qalınlığı | 8.5 mm |
| Çəkisi | 139 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB 32 GB |
| RAM | 1 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 2000 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 12.7 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 440 saat |