Oppo A58 4G qiymeti
-
Dazzling Green299,00 ₼birmarket.azson yenilənmə: bu gün 14:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 299,00 ₼ |
| Aprel 2026 | 249,00 ₼ |
| Mart 2026 | 429,00 ₼ |
| Fevral 2026 | 429,00 ₼ |
| Yanvar 2026 | 399,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 289,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 399,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 379,00 ₼ |
| İyul 2025 | 379,00 ₼ |
| İyun 2025 | 289,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | ColorOS 15 Android 13 |
| Prosessor | Mediatek MT6769 Helio G85 (12 nm) |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G52 MC2 |
| Rəng | Dazzling Green Glowing Black |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IPX4 |
| Suya davamlılıq | su sıçramasına qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | toz qorunması barədə məlumat yoxdur |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (yanda) Üz oxuyucu |
| İstehsal ili | 2023 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.72 inç |
| Ekran gövdə faizi | 86.6 % |
| Ekran tipi | LCD |
| Yenilənmə tezliyi | 60 Hz |
| Resolution | 1080 x 2400 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 680 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 8 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | Yoxdur |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 165.7 mm |
| Eni | 76 mm |
| Qalınlığı | 8 mm |
| Çəkisi | 192 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB |
| RAM | 6 GB 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |