Oukitel C33 qiymeti
-
Gray259,99 ₼birmarket.az
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 13 |
| Prosessor | Unisoc T606 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.6 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G57 MP1 |
| Rəng | Gray Blue Orange |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP00 |
| Suya davamlılıq | suya qarşı qorunmur |
| Toza davamlılıq | toza qarşı qorunmur |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (yanda) |
| İstehsal ili | 2023 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.8 inç |
| Ekran gövdə faizi | 82.0 % |
| Ekran tipi | LCD |
| Yenilənmə tezliyi | 60 Hz |
| Resolution | 720 x 1600 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 450 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 3 |
| Ön kamera | 5 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | Yoxdur |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 173.8 mm |
| Eni | 77.7 mm |
| Qalınlığı | 9.8 mm |
| Çəkisi | 210 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5150 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |