Panasonic Eluga I9 qiymeti
-
Champagne Gold289,00 ₼w-t.az4 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2018 | 289,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 7.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.25 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Blue Champagne Gold Space grey |
| İstehsal ili | 2017 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.0 inç |
| Resolution | 720 x 1280 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 142.5 mm |
| Eni | 70.5 mm |
| Qalınlığı | 7.8 mm |
| Çəkisi | 143 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB |
| RAM | 3 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 2500 mAh |