Philips S307 qiymeti
-
Qiymeti mövcud deyil. Məhsul saytımızda olan mağazalarda yoxdur. Məhsul mağazalara gəldikdə bu səhifədə qiymeti və haradan satın almaq olar yerləşdiriləcək.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 4.4 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 4 inç |
| Resolution | 800 x 480 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 63.4 mm |
| Eni | 125.4 mm |
| Qalınlığı | 11.6 mm |
| Çəkisi | 124 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 4 GB |
| RAM | 512 MB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 1630 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 5.5 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 355 saat |