Philips Xenium X518 qiymeti
-
Qiymeti mövcud deyil. Məhsul saytımızda olan mağazalarda yoxdur. Məhsul mağazalara gəldikdə bu səhifədə qiymeti və haradan satın almaq olar yerləşdiriləcək.
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 2.8 inç |
| Resolution | 320 x 240 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 57 mm |
| Eni | 104 mm |
| Qalınlığı | 14 mm |
| Çəkisi | 108 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 1 MB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 1530 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 12 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 960 saat |