Philips Xenium X588 qiymeti
-
w-t.az489,00 ₼
-
bakuelectronics.az499,00 ₼
-
w-t.az499,00 ₼
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 6.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.5 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Black |
| İstehsal ili | 2017 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5 inç |
| Resolution | 1280 x 720 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 71.9 mm |
| Eni | 144.2 mm |
| Qalınlığı | 9.3 mm |
| Çəkisi | 178 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB |
| RAM | 3 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5000 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 56 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 701 saat |