Realme P3 qiymeti
-
256 GBComet Grey699,99 ₼birmarket.az
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 15 Realme UI 6.0 |
| Prosessor | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 4 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Adreno 810 |
| Rəng | Comet Grey Nebula Pink Starlight Green Space Silver |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP69 |
| Suya davamlılıq | yüksək təzyiqli suya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (ekranda) |
| İstehsal ili | 2025 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.67 inç |
| Ekran gövdə faizi | 86.9 % |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Ekran qorunması | Mohs level 6 |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2400 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 2000 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 16 MP |
| Video çəkmə | 4K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | EIS |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 163.2 mm |
| Eni | 75.7 mm |
| Qalınlığı | 8 mm |
| Çəkisi | 194 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB 512 GB |
| RAM | 6 GB 8 GB 12 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 6000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |