Samsung Galaxy A53 5G qiymeti
-
128 GBBlue519,00 ₼birmarket.az
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 12 One UI 6 |
| Prosessor | Exynos 1280 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.4 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G68 |
| Rəng | Peach Black White Blue |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP67 |
| Suya davamlılıq | qısa müddətli (30 dəq) suya batmaya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Üz oxuyucu Barmaq izi oxuyucu (ekranda) |
| İstehsal ili | 2022 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.5 inç |
| Ekran gövdə faizi | 85.4 % |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Ekran qorunması | Corning Gorilla Glass 5 |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2400 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 800 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 64 MP |
| Arxa kamera sayı | 4 |
| Ön kamera | 32 MP |
| Video çəkmə | 4K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | OIS |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 159.6 mm |
| Eni | 74.8 mm |
| Qalınlığı | 8.1 mm |
| Çəkisi | 189 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB |
| RAM | 4 GB 6 GB 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |