Samsung Galaxy A7 qiymeti
-
649,00 ₼
-
Champagne Gold649,00 ₼
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 4.4.4 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.8 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Champagne Gold Midnight Black Pearl White |
| İstehsal ili | 2015 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.5 inç |
| Resolution | 1080 x 1920 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 151 mm |
| Eni | 76.2 mm |
| Qalınlığı | 6.3 mm |
| Çəkisi | 141 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB |
| RAM | 2 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 2600 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 17 saat |