Samsung Galaxy Ace 3 qiymeti
-
w-t.az199,00 ₼
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 4.2 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1 GHz |
| Prosessorların sayı | 2 |
| Rəng | Black Dark Red White |
| İstehsal ili | 2013 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 4 inç |
| Resolution | 480 x 800 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 121.2 mm |
| Eni | 62.7 mm |
| Qalınlığı | 9.8 mm |
| Çəkisi | 115 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 4 GB 8 GB |
| RAM | 1 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 1500 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 8 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 370 saat |