Samsung Galaxy C5 qiymeti
Daxili yaddaş seçin:
-
64 GBDark Gray459,00 ₼w-t.az
-
32 GBDark Gray459,00 ₼w-t.az
| Ən son qiymət | |
|---|---|
| 64 GB | 459,00 ₼ |
| 32 GB | 459,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 6.0.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.5 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Dark Gray Gold Pink Gold Silver |
| İstehsal ili | 2016 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.2 inç |
| Resolution | 1080 x 1920 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 145.9 mm |
| Eni | 72 mm |
| Qalınlığı | 6.7 mm |
| Çəkisi | 143 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 2600 mAh |