Samsung Galaxy C7 Pro qiymeti
-
Dark Blue579,00 ₼w-t.az
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 6.0.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Dark Blue Gold Pink Gold |
| İstehsal ili | 2017 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.7 inç |
| Resolution | 1080 x 1920 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 156.5 mm |
| Eni | 77.2 mm |
| Qalınlığı | 7 mm |
| Çəkisi | 172 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3300 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 19 saat |