Samsung Galaxy Fold qiymeti
-
Cosmos Black2 499,99 ₼
-
Cosmos Black5 099,00 ₼bakuelectronics.az
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 9.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.42 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Astro Blue Martian Green Cosmos Black Space Silver |
| İstehsal ili | 2019 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 7.3 inç |
| Resolution | 1536 x 2152 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 |
| Ölçülər |
|---|
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 512 GB |
| RAM | 12 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4380 mAh |