Samsung Galaxy Grand Prime qiymeti
-
w-t.az249,00 ₼8 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2017 | 249,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 4.4.4 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Gold Gray White |
| İstehsal ili | 2014 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.0 inç |
| Resolution | 540 x 960 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 144.8 mm |
| Eni | 72.1 mm |
| Qalınlığı | 8.6 mm |
| Çəkisi | 156 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 8 GB |
| RAM | 1 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 2600 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 17 saat |