Samsung Galaxy J7 Prime qiymeti
-
16 GBBlack419,00 ₼w-t.az7 il əvvəl satışda idi
-
16 GB419,00 ₼w-t.az8 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2018 | 419,00 ₼ |
| Fevral 2018 | 419,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 6.0.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.6 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Black Gold Rose Gold Silver |
| İstehsal ili | 2016 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.5 inç |
| Resolution | 1080 x 1920 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 151.7 mm |
| Eni | 75 mm |
| Qalınlığı | 8 mm |
| Çəkisi | 167 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB 32 GB |
| RAM | 3 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3300 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 21 saat |