Samsung Galaxy M14 5G qiymeti
Rəng seçin:
-
128 GBNavy Blue12,12 ₼ x 24 ayPulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. İstədiyiniz rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 13 One UI Core 5.1 |
| Prosessor | Exynos 1330 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.4 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G68 MP2 |
| Rəng | Light Blue Navy Blue Silver |
| Suya davamlı | |
| Suya davamlılıq | suya qarşı qorunmur |
| Toza davamlılıq | toza qarşı qorunmur |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (yanda) Üz oxuyucu |
| İstehsal ili | 2023 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.6 inç |
| Ekran gövdə faizi | 81.5 % |
| Ekran tipi | LCD |
| Ekran qorunması | Corning Gorilla Glass 5 |
| Yenilənmə tezliyi | 90 Hz |
| Resolution | 1080 x 2408 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 500 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 3 |
| Ön kamera | 13 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | Yoxdur |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 166.8 mm |
| Eni | 77.2 mm |
| Qalınlığı | 9.4 mm |
| Çəkisi | 206 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB 128 GB |
| RAM | 4 GB 6 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 6000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |