Samsung Galaxy M52 5G qiymeti
-
Icy Blue24,71 ₼ x 24 ayPulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 11 One UI 5.1 |
| Prosessor | Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 5G |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.4 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Adreno 642L |
| Rəng | Blazing Black Icy Blue White |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (yanda) Üz oxuyucu |
| İstehsal ili | 2021 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.7 inç |
| Ekran gövdə faizi | 86.4 % |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Ekran qorunması | Corning Gorilla Glass 5 |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2400 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 64 MP |
| Arxa kamera sayı | 3 |
| Ön kamera | 32 MP |
| Video çəkmə | 4K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | EIS |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 164.2 mm |
| Eni | 76.4 mm |
| Qalınlığı | 7.4 mm |
| Çəkisi | 173 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB |
| RAM | 6 GB 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |