Samsung Galaxy Note 7 qiymeti
-
Black Onyx1 149,00 ₼w-t.az
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 6.0.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Black Onyx Blue Coral Gold Platinum Silver Titanium |
| İstehsal ili | 2016 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.7 inç |
| Resolution | 1440 x 2560 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| SIM kart sayı | 1 2 |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 153.5 mm |
| Eni | 73.9 mm |
| Qalınlığı | 7.9 mm |
| Çəkisi | 169 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3500 mAh |